HAKKIMIZDA
GT ENERJi / KARBONiZLEME
BİZ KİMİZ

GT karbon izleme ve enerji verimlilik şirketi, daha iyi bir gelecek için verimli ve üretken çalışma doğrultusunda; danışmanlık, mühendislik, verimlilik projeleri ve ürün tedariği hizmetleri veren bir şirkettir.

30
Yıllık tecrübeli kurucu ortak ve
çalışanları ile özellikle elektrik

enerji maliyetlerini kendi
ürünleri ile düşürmektedir.

Endüstriyel soğutma kulelerinde ve AC elektrik motorlarında sağladıkları verimlilik, tesis özelliklerine bağlı olarak elektrik motorlarında %3-12, soğutma kulelerinde %50-75 arasında olup, doğal kaynakların kullanımına pozitif etki etmektedir. Ayrıca, şirketlerin karlı büyümelerine destek vermektedir. Yatırımların şirketlere finansal geri dönüşü ise 10-20 ay gibi cazip sürelerdir.

MİSYONUMUZ

Enerji kaynaklarını ve doğal kaynaklarımızı verimli ve çevreye duyarlı bir şekilde değerlendirerek ülke refahına en yüksek katkıyı sunmak ve mevcut yatırımların daha verimli hale getirilmesi sonucu çevre, insanlık ve dünyanın geleceğine olumlu katkı sağlamak.

 

1
İnsanları & Çevreyi Önemsiyoruz
2
Az enerji ile çok verimlilik sağlıyoruz
3
Geleceği birlikte şekillendiriyoruz
VİZYONUMUZ

30 yıllık tecrübesi ile firmamız GT KARBON İZLEME VE ENERJİ VERİMLİLİĞİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ. olarak vizyonumuz:  Enerji üretimi ve tüketiminde ve doğal kaynakların kullanımında güvenli gelecek.

Sürdürülebilir bir hayat karbon salınımını düşürmeye dayanırken karbon salınımı da enerjiyi verimli kullanma ve yenilenebilir enerji kaynaklarına yatırımla sağlanır.

Unutmayalım Dünya atalarımızdan  kalan bir miras değil gelecek nesillerimize devredeceğimiz bir emanettir..

DÜŞÜK ENERJİ TÜKETİMİ VE KONTROL İÇİN..
info@karbonizleme.com